Gözetim ve Danışma Görevlisi Nedir ?

Projelerimizde çalışırken özel güvenlik kimliğinizi alma fırsatıdır..

 

Bu güne kadar Özel güvenlik mesleği ile ilgili hiçbir bilgisi ve ilişkisi olmayan farklı bir çok sektörden yada sektör değiştirmek için eğitim başvurusu yapan yeni aday olmuş kursiyerlerimize yönelik bir uygulamadır.

Size, Özel güvenlik anlamında Bilgi ve Eğitim hizmeti veren ve aynı zamanda projelerimizde çalışma imkanı sağlayan bir uygulama, yani bir istihdam projesidir.

Sıkça sorulan soruların başında gelir, Kimliksiz Güvenlik Görevlisi olur mu !!

Peki nasıl olur ; Özel Güvenlik İzni alınmamış, izin bekleyen veya izni alınamayan bölgelerde mesleğe ilk adımlarını atmalarını sağlayan ve kısa sürede kişinin Kimlikli Özel Güvenlik olmasına fırsat veren bir çalışmadır.

Amacımız; Bu uygulama sayesinde sizleri, çalışırken sertifikalandırıp özel güvenlik kimliğinizi alma şansı sağlamak ve sektörün büyük açığı olan özel güvenlik kimlikli personel arayışına istihdam sağlamakdır.

Bu güne kadar İstanbul merkezli Anadolu ve Avrupa yakası bir çok firma ile birlikte eğitim firmamızın çalışmalarını birleştirip büyük bir güç oluşturarak Güvenlik sektörüne girmek isteyen yeni adaylara istihdam sağlamanın büyük gururunu yaşamaktayız.

Buradan yeni kimlik almak için müracaat yapacak adaylara demek isteriz ki !

Sesa Group adını yada logosunu gördüğünüz her yer ve her iş ilanı için rahatlıkla onayı veriniz..