Fiziki Özel Güvenlik

Yasal mevzuatı titizlikle takip eden S.S.A Güvenlik, denetim mekanizmalarını doğru biçimde işleterek hizmet kalitesini farkındalık düzeyine çıkartmıştır.

 

Fiziki Özel Güvenlik günümüzde genel kolluğun en önemli yardımcısı konumuna gelmektedir. 2004 yılında yasalaşan 5188 sayılı kanun ile çeki düzen verilen özel güvenlik firmaları, bizce hala çok fazla olan yasal boşluklara rağmen işini ciddiye alan ve kurumsallaşmaya önem veren şirketler sayesinde önemli yol almıştır.

S.S.A Güvenlik olarak bizde fiziki güvenlikte kurumsallaşma adına çok önemli adımlar attık ve sektördeki yerimizi sağlamlaştırdık,hala gelişimimize devam etmekteyiz.. Bu amaçla “Markalaşma ve Hizmette Kalite Standartlarımızı” belgelendirerek bunların akreditasyonlarını gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Şirket Üst düzey yönetiminde bulunan tüm çalışanlarımız genel kolluk emeklisi (TSK, Jandarma Gn.Kom. ve Emniyet Gn. Md.) ve fiziki güvenliğin profesyonellerinden oluşmaktadır. Yönetim kadromuzun disiplin ve yüksek performans anlayışı S.S.A Güvenliğin hizmetine yansımış ve Şirketimize kısa sürede hak ettiği bir başarı getirmiştir.

Sizlerinde fiziki güvenlik sorunlarınızda S.S.A Güvenliğin profesyonel çözüm anlayışıyla yanıbaşınızdayız.